Aktualności

 
09.2017

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska COVERTECH (nr 21) podczas RadioEXPO 2017 – Konferencji i Wystawy Radiokomunikacji Profesjonalnej, która odbędzie się w dniach 4-5 października 2017 roku, w warszawskim Hotelu Sangate Airport (ul. 17 Stycznia 32). Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli sektora bezpieczeństwa publicznego i końcowych użytkowników systemów radiowych.

 

08.2017

Sezon urlopowy w pełni, a Covertech pod pełną parą … dostarczył w wyjątkowo krótkim czasie radiotelefony DMR do
1 Regionalnej Bazy Logistycznej w Wałczu oraz SKW.

 

07.2017

13 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Grudziądzu dołączył do grona użytkowników radiotelefonów przenośnych DMR EXCERA. Dostawa sprzętu została zrealizowana przez Covertech zaledwie w tydzień od podpisania umowy.

 

06.2017

Dostawa i uruchomienie dyspozytorskiego systemu łączności cyfrowo-analogowej, opartego na technologii IP, w ramach projektu współrealizowanego z firmą Nowatel dla KWP w Katowicach.

 

06.2017

COVERTECH we współpracy z firmą AWEA opracował i uruchomił system łączności radiowej na potrzeby służb ratowniczych PSP w warszawskim Centrum Handlowym „Galeria Północna”. System oparto na budowie czterech przekaźników radiowych, umożliwiających pracę radiotelefonów w duosimpleksie. Rozwiązanie radiowe jest monitorowane zdalnie przez sieć internetową. Dla uzyskania pełnego pokrycia wnętrza budynku sygnałem radiowym użyto specjalistycznego systemu antenowego.

 

05.2017

Realizacja dostaw części zamiennych, akcesoriów i akumulatorów do radiotelefonów w ramach projektu na dostawę technicznych środków materiałowych do sprzętu łączności dla 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w Krakowie.

 

04.2017

System dyspozytorski OpenRDS dedykowany obsłudze rozwiązań EXCERA

Na tegorocznych targach International Wireless Communications Expo (IWCE) w Las Vegas, firma Nowatel, przedstawiła system dyspozytorski OpenRDS dedykowany obsłudze najnowszych rozwiązań radiokomunikacyjnych Excera. W wyniku wspólnej pracy obu spółek udało się przedstawić aktualnie jedyny na świecie produkt, wspierający pełną funkcjonalność w zakresie obsługi przemienników oraz terminali radiowych firmy Excera w tym:

– integrację z systemem przemienników w trybie single i multi-site

– pełną rejestrację korespondencji radiowej prowadzonej w systemie

– obsługę GPS, SDS oraz innych funkcjonalności cyfrowych (tj. zdalny podsłuch, stun/kill itp.)

Źródło: Nowatel

 

03.2017

Zapraszamy  do odwiedzenia naszego stoiska B04 podczas Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa  EUROPOLTECHktóre odbędą się w dniach 26 – 28 kwietnia br., w Gdańsku.

 

12.2016

Dostawa 100 odbiorników radiowych KF wraz z antenami dla 1 Regionalnej Bazy Logistycznej.

 

11.2016

Miło nam poinformować, że firma COVERTECH pomyślnie wdrożyła System Zarządzania Jakością, uzyskując Certyfikat ISO 9001:2008, w zakresie produkcji, wdrażania i serwisowania systemów radiokomunikacyjnych.

 

11.2016

Terminowa realizacja dostawy 1730 radiotelefonów EXCERA DMR wraz z akcesoriami dla 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w Krakowie.

 

09.2016

Do grona użytkowników radiotelefonów EXCERA dołączyła Żandarmeria Wojskowa. W ramach umowy na dostawę 230 urządzeń cyfrowych DMR dla Oddziału Zabezpieczenia ŻW przeprowadzone zostało również szkolenie z zakresu programowania, użytkowania i obsługi dostarczonych produktów.

 

09.2016

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku Targi odnotowały rekordową liczbę wystawców (ponad 600 z 30 krajów), wśród których znalazła się również firma COVERTECH. Zaprezentowaliśmy nowoczesny system radiołączności EXCERA pracujący w standardzie DMR. W Polsce radiotelefony EXCERA użytkowane są już m.in. przez Straż Graniczną i Żandarmerię Wojskową.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas MSPO i zapraszamy do dalszego kontaktu.

 

08.2016

Podpisanie umowy z Ministerstwem Obrony Narodowej na dostawę ponad 1700 radiotelefonów EXCERA DMR

 

07.2016

Miło nam poinformować, że COVERTECH otrzymał certyfikaty uczestnictwa w programie ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstw: Firma Przyjazna Naturze.

 

certyfikat_fpn

 

06.2016

Dostawa radiotelefonów przenośnych i przewoźnych DMR dla Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku

 

05.2016

Maj obfitował w wiele ciekawych projektów; większość z nich związana była z realizacją dostaw cyfrowych radiotelefonów DMR. Do grona naszych Klientów dołączyli: Morski Oddział Straży Granicznej, Urząd Miasta Marki, LOTOS Petrobaltic. Podpisaliśmy również umowę z Urzędem Komunikacji Elektronicznej na dostawę specjalistycznej anteny na potrzeby Krajowego Automatycznego Systemu Monitoringu Widma Radiowego.

 

04.2016

COVERTECH jedynym przedstawicielem na Polskę Shenzhen Excera Technology Co., LTD

 

Autoryzacja_Ex