Excera jest światowej klasy producentem oferującym innowacyjne rozwiązania, do których inspiracje czerpie z ponad 25 lat doświadczeń na rynku radiokomunikacyjnym. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości systemów radiowych. Jako pierwsza na świecie opracowała pełny dupleks w trybach multimode Analog / PDT / DMR dla radiotelefonów przenośnych.

Excera jest spółką córką firmy Vigor Communication, czołowego projektanta i producenta infrastruktury trunkingowej oraz simulcast w Chinach. Vigor opracował pierwszy system trunkingowy MPT1327 w 1995 roku i jest wiodącym na tamtym rynku dostawcą systemów trunkingowych dla sektora bezpieczeństwa publicznego. Firma wybudowała m.in. sieć cyfrowej łączności radiowej dla służb bezpieczeństwa publicznego obejmującą ponad 2000 stacji bazowych, obsługujących na ponad 10 tys. kanałów ponad 200 tys. użytkowników.

Korzystając z tych wieloletnich doświadczeń Excera stworzyła pełną rodzinę produktów DMR Tier II i Tier III, stanowiącą kompletny i dopracowany system radiokomunikacyjny, w skład którego wchodzą:

Funkcjonalność systemu wzbogacona została przez rozwiązanie DMR Multi-site IP Connect umożliwiające rozmieszczonym na danym obszarze przemiennikom transmisję danych i głosu przez sieć TCP / IP.

© 2024 Covertech Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie inne znaki towarowe należą do ich właścicieli.