Podsumowanie 2020

Nie był to łatwy rok, przede wszystkim ze względu na liczne obostrzenia spowodowane pandemią. Spotkania bezpośrednie z klientami zostały ograniczone do niezbędnego minimum.  Przez długie tygodnie działaliśmy zdalnie, jak większość firm nie tylko z branży radiołączności.

Pomimo tych trudności udało nam się zrealizować kilka dużych projektów na dostawę urządzeń radiowych do służb mundurowych. Tylko w czwartym kwartale dostarczyliśmy ok. 800 terminali przenośnych i przewoźnych EXCERA do Wojskowych Oddziałów Gospodarczych.

Miniony rok obfitował również w zamówienia na baterie do radiotelefonów; dostawy do wojska, policji i kolei sięgnęły kilkunastu tysięcy sztuk akumulatorów.

Do grona użytkowników radiotelefonów DMR Excera EP5500 dołączyło m.in. GPR Jastrzębie – Ratownictwo Podziemne –  Grupa specjalizująca się w szkoleniu psów do akcji ratowniczych w Zakładach Górniczych. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc, choć w tak symboliczny sposób i trzymamy kciuki za pomyślność akcji.

Życzymy wszystkim jak najlepszego 2021 roku!

Podsumowanie 2019

Rok 2019 pomału przechodzi do historii, a wraz z nim wiele ciekawych projektów i wydarzeń, w których Covertech uczestniczył.

Radiotelefony DMR Excera cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród wojska i policji (w Polsce dostarczonych już ponad 4500 terminali); do grona użytkowników tych produktów dołączyła również straż pożarna.

Dla Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy zrealizowaliśmy dostawę i przeprowadziliśmy szkolenie z obsługi i instalacji odbiorników radiowych KF Alinco i SDRplay.

Pomyślnie wdrożyliśmy system radiołączności dla jednego z największych w Polsce zakładów produkcyjnych będącego częścią szwajcarskiego koncernu. Zadanie obejmowało zaprojektowanie, dostawę, zaprogramowanie i uruchomienie systemu przemiennikowego o pojemności ponad 200 radiotelefonów.

Oferta firmy wzbogaciła się o taktyczne akcesoria audio amerykańskiej firmy TEA, a wśród nich m.in. zaawansowane systemy słuchawkowe i podwójne przyciski PTT, szeroko wykorzystywane przez służby bezpieczeństwa publicznego.

Pod koniec roku pomyślnie przeszliśmy proces recertyfikacji na zgodność z normami ISO 9001:2015 oraz AQAP 2110:2016.

W maju wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH w Warszawie; we wrześniu uczestniczyliśmy w I Konferencji Naukowo-Technicznej SECURITECH & DEFENSE 2019, która odbyła się pod hasłem „Nowoczesne technologie militarne i cywilne”, a na początku października na naszym stoisku wystawienniczym podczas kolejnej już edycji Konferencji Radiokomunikacji Profesjonalnej RADIOEXPO w Warszawie gościliśmy licznych obecnych i mamy nadzieję przyszłych klientów.

Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności w 2020 roku i zapraszamy do współpracy!

RADIOEXPO 2019

Odwiedź nas na RADIOEXPO 2019. Tegoroczna edycja Konferencji Radiokomunikacji Profesjonalne będzie miała miejsce w Hotelu Sangate w Warszawie, w dniach 2-3 października. Na stoisku COVERTECH zaprezentujemy m.in. najnowsze rozwiązania z zakresu systemu radiołączności w standardzie  DMR produkcji EXCERA, dedykowane dla służb bezpieczeństwa publicznego, jak również sektora prywatnego. Zapraszamy!

I Konferencja Naukowo-Techniczna SECURITECH & DEFENSE 2019 w Dęblinie

W dniach 18–19 września br. w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie odbędzie się I Konferencja Naukowo-Techniczna SECURITECH & DEFENSE 2019. Motywem przewodnim tego wydarzenia jest spotkanie profesjonalistów z zakresu obrony i ochrony obiektów wojskowych z przedstawicielami firm z branży nowych technologii. Podczas Konferencji firma COVERTECH zaprezentuje specjalistyczne urządzenia światowej klasy producentów z dziedziny radiokomunikacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2019

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska I79 podczas Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa  EUROPOLTECH 2019które odbędą się w dniach 8 – 10 maja br., w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Wszystkim Klientom i Partnerom Covertech dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy licznych sukcesów w 2019 roku.

Nowy klient – 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy z Wrocławia

2 Wojskowy Oddział Gospodarczy z Wrocławia dołączył do grona użytkowników radiotelefonów EXCERA.

Po dość długim procesie weryfikacji ofert w postępowaniu na dostawę radiotelefonów przenośnych i stacjonarnych UKF, zestawów do programowania oraz akumulatorów do radiotelefonów Motorola GP340, Zamawiający wybrał zaoferowane przez COVERTECH terminale radiowe DMR serii EP/EM8100.

RadioEXPO 2018 – Konferencja i Wystawa Radiokomunikacji Profesjonalnej

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska COVERTECH (nr 23) podczas RadioEXPO 2018 – Konferencji i Wystawy Radiokomunikacji Profesjonalnej, która odbędzie się w dniach 3-4 października 2018 roku, w warszawskim Hotelu Sangate Airport (ul. Komitetu Obrony Robotników 32). Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli sektora bezpieczeństwa publicznego i końcowych użytkowników systemów radiowych.

© 2024 Covertech Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie inne znaki towarowe należą do ich właścicieli.