Podsumowanie 2019

Rok 2019 pomału przechodzi do historii, a wraz z nim wiele ciekawych projektów i wydarzeń, w których Covertech uczestniczył.

Radiotelefony DMR Excera cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród wojska i policji (w Polsce dostarczonych już ponad 4500 terminali); do grona użytkowników tych produktów dołączyła również straż pożarna.

Dla Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy zrealizowaliśmy dostawę i przeprowadziliśmy szkolenie z obsługi i instalacji odbiorników radiowych KF Alinco i SDRplay.

Pomyślnie wdrożyliśmy system radiołączności dla jednego z największych w Polsce zakładów produkcyjnych będącego częścią szwajcarskiego koncernu. Zadanie obejmowało zaprojektowanie, dostawę, zaprogramowanie i uruchomienie systemu przemiennikowego o pojemności ponad 200 radiotelefonów.

Oferta firmy wzbogaciła się o taktyczne akcesoria audio amerykańskiej firmy TEA, a wśród nich m.in. zaawansowane systemy słuchawkowe i podwójne przyciski PTT, szeroko wykorzystywane przez służby bezpieczeństwa publicznego.

Pod koniec roku pomyślnie przeszliśmy proces recertyfikacji na zgodność z normami ISO 9001:2015 oraz AQAP 2110:2016.

W maju wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH w Warszawie; we wrześniu uczestniczyliśmy w I Konferencji Naukowo-Technicznej SECURITECH & DEFENSE 2019, która odbyła się pod hasłem „Nowoczesne technologie militarne i cywilne”, a na początku października na naszym stoisku wystawienniczym podczas kolejnej już edycji Konferencji Radiokomunikacji Profesjonalnej RADIOEXPO w Warszawie gościliśmy licznych obecnych i mamy nadzieję przyszłych klientów.

Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności w 2020 roku i zapraszamy do współpracy!

© 2024 Covertech Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie inne znaki towarowe należą do ich właścicieli.